Nila Īles mūzikas studija piedāvā IZGLĪTOJOŠU, MUZIKĀLU DARBNĪCU RITMA UN SKAŅU PASAULĒ 1.-12. KLAŠU SKOLĒNIEM

Nila Īles mūzikas studija aicina izbaudīt izglītojošu, muzikālu darbnīcu ritma un skaņu pasaulē, kurā caur kopīgu instrumentu saspēli bērni un jaunieši tiek iepazīstināti ar dažādiem perkusiju instrumentiem no visas pasaules, iepazīst skaņas daudzveidīgo burvību, iepazīst un izmēģina dažādu tautu skaņu instrumentus (perkusijas), kas nereti tiek izmantoti arī kā efekti filmu skaņu celiņu veidošanā, gūst pirmās iemaņas ritma spēlē, veido kopējas muzikālas kompozīcijas pieredzējušu pasniedzēju vadībā. Tā ir saruna mūzikas valodā, kuras laikā katram ir iespēja ne tikai skatīties un klausīties, bet pieskarties, izmēģināt un izbaudīt piedāvatos mūzikas instrumentus. Šī muzikālā saruna caur instrumentu nereti palīdz atvērties pat visnoslēgtākajam skolēnam un darboties ar visiem kopā, kā arī iedvesmo ne vienu vien skolēnu turpināt attīstīt sevi muzikālā jomā arī turpmāk. Programma ir piemērota atbilstoši katram vecumam un veidota tā, lai ieinteresētu katru nodarbības dalībnieku.

Muzikālās darbnīcas tiek veidotas kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros.


Kas ir perkusijas:

Perkusijas ir mūzikas instruments, kas rada skaņu piesitot pie tā, pakratot, berzējot vai jebkādi citādāk izraisot vibrācijas. Perkusijas sevī ietver arī netradicionāla veida instrumentus kā piemēram  balsi, ķermeni, (dabā iegūtus materiālus) – riekstus , izkaltētus ķirbjus, kokus, akmeņus, ūdeni ,zirga pakavus utt.

Ko šī muzikālā ekskusija attīsta bērnos:

Koordinācijas spējas, uzdrošināšanos, ieklausīšanās prasmi, spēju sastrādāties komandā, ritma izjūtu, radošo fantāziju, iemaņas improvizācijā, intelektuālo domāšanu.
Ekskursija ritmu un skaņu pasaulē spēj iedvesmot skolēnus turpināt attīstīt sevi muzikālā jomā.


Laika gaitā esam uzkrājuši lielu mūzikas instrumentu (perkusiju) kolekciju, kas ar savu daudzveidību ieinteresē ne tikai zinātkāros bērnus, bet arī pieaugušos. 

Ik vienā no mums dzīvo mūzikālas un radošas spējas, atliek tikai uzdrošināties tās atklāt!

Izbraukumi uz skolām:
Dalībnieku skaits sākot no simtu divdesmit skolēniem. Katra klātienes nodarbība notiek vienas vai divu klašu ietvaros.
Muzikālās meistarklases garums 40.min.

Vairāk informācijas un pieteikšanās:

sūtot e-pastu uz [email protected]

vai zvanot pa tel. 29767381

Studija atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 106/108

Sociālie tīkli:

www.nilsilestudio.lv, / https://www.facebook.com/nilsilestudio/

ATSAUKSMES NO MŪSU CIEMIŅIEM LASIET ŠEIT 

FOTO NO EKSKURSIJAS NILA ĪLES STUDIJĀ VARAT APLŪKOT ŠEIT