Ir neizsakāms prieks un gandarījums par katru ballīti pēc kuras tās dalībnieki dzirkstošām, prieka pilnām acīm saka paldies. Ja esat svinējuši svētkus Nila Īles mūzikas studijā, būsim ļoti priecīgi, ja padalīsieties savos piedzīvotajos iespaidos arī ar citiem.

Paldies Jums par lielisko komandas saliedēšanas pasākumu, bija tiešām ļoti interesanti! 😊
Margarita Gustina


Milzīgs PALDIES par iespēju priecīgi un izglītojoši pabūt kopā ar saviem tuvajiem tik interesantā un pozitīvā gaisotnē! Un, kā daļa pieaugušo atzinās, izbungot un izskandināt sakrājušos kreņķus un raizes. Laikam jau ikdienā mums ļoti pietrūkst gan dabas skaņu, gan prieka. Paldies no mums visiem - lieliem uz maziem! 

Paldies par jūsu vienkāršību, humoru un profesionalitāti!
Dace Skrauča


Paldies par lielisko ballīti - visiem, un galvenais jubilāram pašam, dikti patika.

Margrieta

Mīļš paldies par jauko atmosfēru un interesanto pasākumu, visiem ļoti patika:)
Inese Sperga


Meitas 8 gadu jubileja bija burvīga.Un tieši tāpēc, ka nebija bezmērķīgas dauzīšanās, bet ieklausīšanās, sadzirdēšana un radīšana. Saturīga, izglītojoša un vienlaicīgi jauka un līksma jubileja. Paldies Nilam un Maijai!

Zita Zilgalve

Maija, mīļš paldies Jums un Jūsu ģimenei par Naurīša ballītes organizēšanu un vadīšanu!!! Jūs esat kolosāli! Šī diena mums paliks atmiņā uz ilgu laiku 💚
Marika Apsāne


Svinējām dvīnēm 9.gadu jubileju! Jēgpilni un jautri pavadīts laiks! Te katrs gan liels, gan mazs ar aizrautību bungoja. Mazie - izzinot, lielie - atklājot sevī līdz šim neiepazītos apvāršņus. Laba izvēle, kad gribas kaut ko neparastu, aizraujošu un izglītojošu! Iesaku maziem un lieliem!!! Mūzika vieno!
Liene Kaugure

Ballīte patika pat Adamsu ģimenes pārstāvjiem, kam parasti "viss ir stulbi". Spriežot pēc viesu atsauksmēm - desmitgades krutākā ballīte. Spriežot pēc Nila un Maijas erudīcijas un atraktivitātes - varam atkārtot nākamgad, garlaicīgi nebūs.
Jana Streļeca

Svinējām 18 gadu jubileju dēlam! Draugi, un radi - lieli un mazi četrās paaudzēs. muzicēja visi , pat tie kas bija nozvērējušies to nedarīt vai iesākumā kautrējās, jo ar Nila un Maijas atbalstu viss ir iespējams :) Mājās gājām uzlādējušies ar pozitīvām emocijām ļooooti ilgam laikam :)

Laima Zvilna

Paldies par draudzīgo uzņemšanu! Atļaušos teikt, ka visi - gan mazi, gan lieli Klāva viesi bija priecīgi par pasākumu. Tā bija forša kopābūšana, mēģinot saklausīt gan sevi gan citus, kas visus uzlādēja :)  Inga Blese

Fantastiski cilvēki, nereāli pozitīva gaisotne! Paldies!!! 
Agnija Norvele 

Paldies Nila Īles mūzikas studijai par laipno sagaidīšanu un interesanto ballīšu sarīkošanu!
Uldis Birģelis 

Dalos ar lielisku pieredzi, kur svinēt sev, draugiem un bērniem ballīti par ļoti draudzīgu samaksu un neparastu vidi!!!
Iveta Akone