ATSAUKSMES NO MUZIKĀLĀS DARBNĪCAS DALĪBNIEKIEM

Liels paldies! Bija interesanti un aizraujoši. Lieliska mūzika, maģisks ritms! Ļoti interesanti uzzināt, kas ir muzikālā perkusija, kā tā rodas, kā tā skan! Ļoti dažādie džambi un interesanti mūzikas instrumenti, ar vēsturisku pieskaņu. Brīnumaini pozitīvi, radoši vadītāji, kas dāvā prieku un aizrautību ieskatīties skaņu pasaulē. Paldies, Maijai un Nilam. 8.klases skolēnu atsauksmes


Atsauksmes no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas

Sesija pie Nila un Maijas Īlēm man lika saprast, ka var izgatavot mūzikas instrumentus no jebkā. Spēlējot džambas es sajutos relaksēta un mierīga. Mūzika, ko katrs radīja, ļāva ieslēgties muzikālā sapnī, ieiet sevī, pārdomāt visu. Visvairāk man patika sākuma vingrinājums arakmentiņiem, radot lietum līdzīgu skaņu, kas bija nomierinoša. Laba atpūta, labi pavadīts laiks un kaut kas jauns.
Eva Mūrniece (10.kl.)


Ļoti patika muzicēšana Nila Īles mūzikas studijā, interesantie instrumenti, skaistie ritmi un nepiespiestā atmosfēra ļāva atslābināties un ieiet mūzikas pasaulē. Pats Nils šķita ļoti radošs un interesants mākslinieks. Maija bija ļoti jauka un pozitīva. Sākumā bija bail, jo man nav muzikālās izglītības, bet viss bija vienkārši, skaisti, saprotami.
Evita (10.kl.)


Man ļoti patika pavadītais laiks Nila Īles mūzikas studijā. Man bija ļoti interesanti un aizraujoši skatīties cik ļoti var patikt tas ko dara. Šajā studijā bija ļoti jauka atmosfēra. Laiks pagāja nemanot, man pat gribējās, lai laiks kad spēlējam bungas, būtu garāks. Ļoti vēlētos aizbraukt vēlreiz un piedzīvot šo mūzikas relaksāciju un atslēgšanos no pārējās pasaules.
Madara (10.kl.)

Manuprāt nodarbība Nila Īles mūzikas studijā bija neparspējama. Katram bija iespēja piedalīties mūzikas radīšanā, radot jaunu un nekad nedzirdētu skaņdarbu. Pēc apspriedes ar vecākiem, cerams, ka varēsim apmeklēt studiju ģimenes sastāvā.
10.kl. skolnieks

Ieejot Nila Īles mūzikas studijā, jau jutos kā iegājusi citā pasaulē. Džambu skaņas aizveda ne tikai uz Āfriku, bet arī uz sevi. Tagad ticu, ka ar mūziku var pilnībā aizmirsties. Kad ar klasi veidojām kopīgu kompozīciju, negribējās domāt ne par ko, tikai par šo mirkli. Esot šeit un tagad, dzīve liekas ļoti skaista.

Elizabete Romanovska (10.kl.)

Nils Īle ar Maiju mums 10.A klasei deva iespēju pavadīt lielisku laiku un vairāk iepazīt mūziku. Mūziku var radīt arī izmantojotdivus akmentiņus, tikai ir jāpamaina pozīcija kā tu to turi. Tāpat ar dzīvi, viss ir atkarīgs no tā, kā tu dzīvi dzīvo.
Dženeta (10.kl.)

Ļoti patika radītā atmosfēra - radoša un draudzīga, Bija ļoti interesanti izmēģināt daudzus neredzētus instrumentus, kā arī kopīgi veidot nomierinošu mūziku. Šī bija ļoti vērtīga pieredze.
10.kl. skolnieks

Ļoti patika izmēģināt dažādus instrumentus. Patīkama nodarbība.
Daniels (10.kl.)


Pavadītais laiks pie Jums bija kolosāls, piepildīts ar izbrīna un prieka emocijām. Es redzēju un pamēģināju tik daudz dažādus un neparastus instrumentus, cik savā dzīvē neesmu redzējusi. Paldies par neatkārtojamu ceļojumu mūzikas pasaulē.
10.kl. skolnieks

Nila Īles mūzikas studijā varēja atpūsties , ieiet "citā pasaulē". Nodarbība uzlādēja gan emocionāli, gan fiziski. Tāpat tā bija izglītojoša - bija iespēja iepazīt un izmēģināt dažādu tautu mūzikas instrumentus.
10.kl. skolnieks


Nila Īles mūzikas studijā man patika jaukā atmosfēra un noskaņa. Man ļoti interesanti likās instrumenti, kurus es agrāk nebiju redzējusi un spēlējusi.
10.kl. skolnieks

Man ļoti patika tas, ka bija iespēja iepazīties ar dažādiem , jauniem mūzikas instrumentiem un tos paspēlēt. Interesanti bija tas cik ļoti relaksējoša bija šo instrumentu radītā mūzika.
10.kl. skolnieks


Katram vajadzētu kādreiz satikt tādu cilvēku kā Nils Īle. Viņa harizma, enerģija, atmosfēra, kas virmo ap viņu, tā ir īsta bauda. Es izbaudiju katru sekundi, kad viņš nodevās savai mūzikai. Tas bija kosmoss!!!
Zane (10.kl.)


Man patika Nila paraugdemonstrējums spēlējot džambu. Patika pašam spēlēt dažādus instrumentus. Abi divi, Maija un Nils , lieliski novadija šo pusotru stundu.
Tomass (10.kl.)


Man patika, šķita jautri izmēģināt dažādus instrumentus.
Artūrs (10.kl.)


Nila Īles mūzikas studijā baudījām dažādu instrumentu skaņas un iepazinām dažāda veida instrumentus, iepazinām tuvāk Maiju un Nilu.
Gundega (10.kl.)


Paldies par jauko atmosfēru! Lielisks klases saliedēšanas pasākums!
Anna (10.kl.)


Ļoti labi pavadīts laiks. Iepazinu daudzus netradicionālus mūzikas instrumentus, kurus bija iespēja arī pamēģināt. Jauks klases saliedēšanas pasākums :)
10.kl. skolnieks

Varēja izmēģināt vairākus neredzētus nestandarta mūzikas instrumentus.
Roberts (10.kl.)“Muzikāli izglītojoša meistarklase” Rīgas 3. specializētajā pamatskolā                                  

Novembrī Rīgas 3.speciālajā pamatskolā viesojās perkusionists Nils Īle. Muzikāli izglītojošā, stundas garajā programmā, visiem skolas skolēniem bija iespēja gūt iemaņas ritmu pasaulē, iepazīt un izmēģināt dažādu tautu mūzikas instrumentus (perkusijas), veidot kopēju muzikālu kompozīciju, kā arī salīdzināt un nonākt pie secinājuma, ka daudzi no piedāvātajiem instrumentiem ir ļoti līdzīgi latviešu tradicionālajiem mūzikas instrumentiem gan pēc izskata, gan skanējuma.
Skolēniem tika dota iespēja saklausīt un izjust skaņu ne vien ar mūzikas instrumentu palīdzību, bet arī izmantojot dabas materiālus. Skolēnos radīja izbrīnu, ka izmantojot, piemēram, akmeņus var iegūt dažādu skanējumu un ritmu, tikai ir jāspēj sadarboties vienam ar otru. 


Atsauksmes no Berģu muzikas un mākslas pamatskolas - LASIET ŠEIT 


ATSAUKSMES NO RĪGAS LIETUVIEŠU VIDUSSKOLAS SKOLĒNIEM:

Ļoti superīgs pasākums, ļoti, ļoti patika. Visforšāk bija tad, kad visiem izdalija mūzikas instrumentus un mēs izveidojām kopīgu melodiju.
Beāte, 18 gadi


Šodien bija ļoti jautri. Es spēlēju uz instrumentiem pat kuriem pat nebiju dzirdējusi, piemēram kā džamba, pūcīte, brīnums. Ceru, ka kādu dienu varēsim atkārtot tādu dienu.
Simona, 8.klase

Bija forši! Vēlētos vēl džambi mācīties.
Madara, 8.klase

Sirsnīgs paldies par foršo pasākumu no Rīgas Lietuviešu vidusskolas 11.klases un skolotājas Vaidas :)

Mīļi, ka mums bija iespēja iepazīties ar jaunu muzikālo pasauli. Pladies jums! :)
Anastasija, 15 gadi


Man ļoti patika, bija ļoti jautri. Bija interesanti, jo mēs bijām visa klase un bija ļoti jautri. Varēja uzzināt jaunus instrumentus un melodiju izkaifot caur ķermeni :)
Naomi 8.klase


Ļoti jauka un pozitīva atmosfēra, telpa ļoti skaisti iekārtota.
Elēna, 16.gadi


Manuprāt bija ļoti interesanti - viss saplānots, lai gan ikdienā mūzikas mani nesaista. Es domāju, ka pasākums patika arī tiem, kuri nav cieši saistīti ar mūziku. Iespējas izpausties visiem.
Laura, 18 gadi

Man patika instrumentu dažādība, ritma izjūta un jauniepazītie instrumenti.
Justīne, 15 gadi


Man ļoti patika spēlēt spoku instrumentu un vēl man patika spēlēt uz daudziem instrumentiem, it īpaši vardītēm. Es gribētu aizbraukt vēlreiz, jo tur bija šausmīgi interesanti ritmizēt, tikai tad kad mēs paātrinājām ritmu, es drusku jaucos.
Karīna, 12 gadi


Lieliska pieredze, lai uzzinātu ko jaunu par bungām un citiem instrumentiem. Kā arī "ieietu" mūzikas pasaulē.
Junora, 15 gadi

Man patika, bija ļoti interesanti. Ieguvu jaunu pieredzi ar tādām lietām ar kurām ārpus skolas noteikti nebūtu aizrāvusies.
Marta, 18 gadi

Sapratu, ka džambo bungas ir riktīgi foršas.
Daniela, 15 gadi


Mani ļoti aizrāva mūzikas pasākums. Tā bija ļoti interesanta pieredze un emocijas! Paldies!
Dana, 17 gadi


Bija ļoti interesanti!
Kirils, 15 gadi

Likās tiešām interesants pasākums. Jau kādu laiku bija doma pamēģināt bungas un tiešām patika. Paldies jums par šo pasākumu.
Elza, 17 gadi


Man patika tās bungas un visi instrumenti, viss bija forši, bija jautri, arī dejot. Viss bija ļoti labi, viss patika.
Sanija 8.klase

Bija ļoti jautri. Ļoti interesanti spēlējām instrumentus.
Marta, 8.klase


Man patika Nila Īles studijā tas kā mēs trenējāmies noturēt vienu ritmu. Patika arī tas, ka, lai arī spēlējām katrs savu instrumentu, pēc tam varējām spēlēt arī citus. Paldies jums!
Elīza, 12 gadi


Ļoti interesanta un aizraujoša pieredze. Likās, ka neaizraus un nebūs interesanti, jo īsti neesmu mūzikas cienītājs. Galu galā ļoti patika un aizrāva.
Madara, 17 gadi

Man patika improvizācija :)
Viktorija, 16 gadi

Man ļoti patika, jo bija interesanti paspēlēt džambu un pēc tam paspēlēt vēl lielās bungas. Patika, ka katrs varējām izdomāt un nospēlēt savu ritmu uz džambas. Beigās bija smieklīgi padejot :)
Dace, 8.klase


Bija ļoti interesants pasākums. Liels paldies!
Anna, 17 gadi


Man ļoti patika spēlēt uz džambas un uz vardes. Vēl man ļoti patika Nila humors un visas viņa izdomātās aktivitātes priekš mums.
Katrīna, 11 gadi

Nila Īles mūzikas studijā bija forši. Iejusties ritmā. Varēju izspēlēt neredzētus instrumentus.
Amanda, 8.klase


Mani ļoti aizrāva mūzikas pasaule, kurā mēs tikām ievesti. Liels paldies! :)
Edgars, 17 gadi


Man patika , ka mēs spēlējām instrumentus, jo īpaši džamba.
Leo, 11 gadi

Šis pasākums bija ļoti interesants, jo es uzzināju daudz ko jaunu par viskautkādiem instrumentiem, kā spēlēt džambu un kā dejot indiāņu dejas. Man tiešām ļoti patika! :)
Eva, 8.klase


Bija ļoti forši. Patika sist pa bungām. Patika lielās bungas izmēģināt un dziedāt dažādus ritmus. Arī labs cilvēks bija tas, kas mums vadija nodarbību. Un arī Maija. Nils ir labs cilvēks.
Stasis, 11 gadi

Bija ļoti interesanta nodarbība. Baigi forši bija iemācīties kādu ritmiņu uz džambām.
8.klases skolnieks


Ļoti interesanti un forši bija pamēģnāt jaunus mūzikas instrumentus. Ļoti patīkama un mājīga atmosfēra!
Elizabete Katrīna, 15 gadi


Nila Īles studijā man patika sist pa bungām, dejot, spēlēt uz citiem, dažādiem muzikas instrumentiem :)  
Vanesa, 11 gadi

Patīkami pārsteidza! Neskatoties uz to, ka gāju ar domu, ka nepatiks, ļoti labi pavadiju laiku. Paldies!
Kristiāna, 17 gadi

Man ļoti patika iemācīties piesitienus uz džambas. Interesanti pasniedza stundu, kā arī tanī pašā laikā smieklīgi.
8.klases skolnieks

Bija Nice! Ļoti patika spēlēt neredzētus un neaiztiktus mūzikas instrumentus.
Oskars, 15 gadi


Bija ļoti jautri un interesanti. Es ļoti vēlētos aizbraukt vēl vienu reizi uz šo studiju. Man visvairāk patika spēlēt uz "maģijas". Nils Īle un Maija ir ļoti jautri.
Arita, 11 gadi

Man ļoti patika ievadīties transā :)
Nikita, 16 gadi 

Man patika mācīties spēlēt džambu un klausīties kā izklausās citi mūzikas instrumenti, kuri izklausijās interesanti. Jūs bijāt mierīgi un laipni pret mums un nepadevāties.
Lelde, 11 gadi

Ļoti jautrs un interesants pasākums. Iemācījos jaunas kompozīcijas uz džambas. Paldies! :)
Katrīna, 8.klase


Man ļoti patika Nila Īles studija. Mans mīļākais instruments bija pūce.
Emija, 11 gadi


Man ļoti patika džamba, kuru spēlējām sākumā. Bija interesanti uzdevumi. Vēl man patika tad, kad mēs piecēlāmies un izkustējāmies. Patika skaņas kas sanāca. Bija ļoti foršs vadītajs Nils Īle. Es labprāt nāktu vēl! Paldies  vadītājiem!!!
Estere, 11 gadi

Man viss patika un bija ļoti interesanti.
Emīls, 8.klase


Man visvairāk patika tas moments, kad mēs dabujām instrumentus un spēlējām. Ļoti bija smieklīgi tad, kad mēs ar bungām spēlējām.
Artūrs, 11 gadi


Man ļoti patika instrumenti, bet vislabāk patika lielās bungas. Man patika kā Nils mums mācija spēlēt.
Megija, 11 gadi

Man patika ritma izjūta.
Patrīcija, 15 gadi


Man ļoti patika džamba un bungas. Citi instrumenti arī bija ļoti interesanti. Daudzus es nebiju redzējis, bet daudzus es gribētu spēlēt.
Ralfs, 11 gadi

Viss bija ļoti kolosāli. Visvairāk patika izdomāt ritmu uz džambas un atkārtot to ko rādija.
Lauris, 8.klase


Man ļoti patika Nils kā cilvēks. Viņš ir atvērts, pozitīvs un ar labu humora izjūtu. Bija interesanti trenēt ritmu ar Sniegbaltīti Maiju un Nilu :)  Man ļoti patika klausīties un veidot mūziku kopā. Man patika dejot! Paldies Nilam un Maijai!
Aleksandra, 11 gadi


Man ļoti patika spēlēt dažādus instrumentus. Man arī patika vadītājs. 
Gustavs, 11 gadi