Komandas saliedēšana/Team building

Nils Īle ir uzkrājis lielu pieredzi un vada komandas saliedēšanas pasākumus ar mūzikas instrumentu palīdzību kopš 1995. gada pēc paša izveidotas autorprogrammas, kas izveidota balstoties uz daudzu gadu krātas praktiskās pieredzes pamata, šāda veida pasākumus vadot ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām, mazām un lielām kompānijām, latviešu, krievu un angļu valodā. Nils Īle pilnveidojis zināšanas, izpratni par ritma būtību, tā dziedinošo un vienojošo spēku pie pasaulē zināmiem meistariem.

Komandas saliedēšanas vingrinājumi veicina radošo fantāziju, uzdrošināšanos, uzticēšanos, ieklausīšanās prasmi, sastrādāšanos komandā, komandas biedru vienotību, efektīvas darba attiecības. Izmantojot mūzikas instrumentus, tiek veidoti vingrinājumi un kopīgas mūzikālas kompozīcijas, maksimāli pievēršot uzmanību katram dalībniekam un visu dalībnieku kopīgajam rezultātam, kura paveikšanai ir svarīgs katrs dalībnieks. Šāds treniņš uzlabo sniegumu komandas vidē un sniedz iespēju noticēt milzīgajam komandas spēkam.

Lai piedalītos komandas saliedēšanā nav nepieciešama muzikālā izglītība.

Komandas saliedēšanas pasākums ir vērtīgs gan darba kolektīvam, gan sporta komandām – visiem tiem, kas ikdienā darbojas grupā ar uzdevumu sasniegt vienotu mērķi. Izveidojot īpaši pielāgotu pieeju un darba gaitas specifiku, komandas saliedēšanas programma ir iespējama arī ļoti lielam cilvēku skaitam kā papildinājums cita pasākuma ietvaros, piemēram, sporta spēlēs, konferencēs, semināros, plenēros, nometnēs u.c.

Kolektīva saliedēšanas piedāvājuma izmaksas piemērojamas individuāli, ņemot vērā pasākuma specifiku. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūgums zvanīt mums: tel. 29149777