Komandas saliedēšana/Team building

Nils Īle ir mūziķis/perkusionists, kurš vada komandas saliedēšanas pasākumus ar mūzikas instrumentu palīdzību kopš 1995. gada pēc paša veidotas autorprogrammas, kas radīta balstoties uz daudzu gadu krātas praktiskās pieredzes pamata. Sadarbībā ar mūziķi/perkusionisti Maiju Sējāni Īli, Nils kolektīva saliedēšanas pasākumus vada ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām, mazām un lielām kompānijām, latviešu, krievu un angļu valodā. Nils Īle pilnveidojis zināšanas, izpratni par ritma būtību, tā dziedinošo un vienojošo spēku pie pasaulē zināmiem meistariem un savas zināšanas ar prieku nodod saviem studentiem.

Komandas saliedēšanas vingrinājumi veicina radošo fantāziju, uzdrošināšanos, uzticēšanos, ieklausīšanās prasmi, sastrādāšanos komandā, komandas biedru vienotību, efektīvas darba attiecības. Izmantojot mūzikas instrumentus, tiek veidoti vingrinājumi un kopīgas mūzikālas kompozīcijas, maksimāli pievēršot uzmanību katram dalībniekam un visu dalībnieku kopīgajam rezultātam. Šāds treniņš uzlabo sniegumu komandas vidē un sniedz iespēju noticēt milzīgajam komandas spēkam.

Lai piedalītos mūsu piedāvātajā komandas saliedēšanā nav nepieciešamas priekšzināšanas mūzikas instrumentu spēlē.

Komandas saliedēšanas pasākums ir vērtīgs gan darba kolektīvam, gan sporta komandām – visiem tiem, kas ikdienā darbojas grupā ar uzdevumu sasniegt vienotu mērķi. Izveidojot īpaši pielāgotu pieeju un darba gaitas specifiku, komandas saliedēšanas programma ir iespējama arī ļoti lielam cilvēku skaitam kā papildinājums cita pasākuma ietvaros, piemēram, sporta spēlēs, konferencēs, semināros, plenēros, nometnēs u.c.

Kolektīva saliedēšanas piedāvājuma izmaksas piemērojamas individuāli, ņemot vērā pasākuma specifiku un dalībnieku skaitu. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūgums zvanīt mums: tel. 29149777 vai rakstīt nilsilestudio@gmail.com.