Komandas saliedēšana/Team building

Nils Īle ir mūziķis/etnoperkusionists, kas pilnveidojis zināšanas, izpratni par ritma būtību, tā dziedinošo un vienojošo spēku pie pasaulē zināmiem meistariem, kā piemēram Alain Anglionin (Holande), Trilok Gurtu (Indija), Airto Moreria (Brazīlija), Žan-Mari Keita (Gvineja), Abdoulaye Camara (Gvineja) u.c. Nereti Nils tiek saukts par etnoperkusiju tēvu Latvijā, jo tieši viņš bija tas, kurš bērnībā, pilnā nopietnībā paziņoja – “Kad izaugšu, došos uz Āfriku apgūt ritmu!” Protams, Padomju laikā visiem pieaugušajiem tas likās smieklīgs joks. Tomēr Nils pie sava mērķa turējās, 1990.gadā devās uz Āfriku un atgriežoties aizsāka etnoperkusiju kustību Latvijā, kas šobrīd ir vainagojusies ar neskaitāmiem studentiem un aizvien izplatītāku etnoperkusiju iekļaušanu dažādos mūzikas žanros.

Kopš 1995. gada Nils Īle vada komandas saliedēšanas pasākumus ar mūzikas instrumentu palīdzību pēc paša veidotas autorprogrammas, kas radīta balstoties uz daudzu gadu krātas praktiskās pieredzes pamata. Komandas saliedēšanas vingrinājumi veicina radošo fantāziju, uzdrošināšanos, uzticēšanos, ieklausīšanās prasmi, sastrādāšanos komandā, komandas biedru vienotību, efektīvas darba attiecības.

Kopš 2016. gada, sadarbībā ar mūziķi/perkusionisti Maiju Sējāni Īli, Nils ir izveidojis spēcīgu tandēmu, kas kolektīva saliedēšanas pasākumos apvieno kā vīrišķo, tā sievišķo enerģiju. Izmantojot mūzikas instrumentus –tiek veidoti vingrinājumi un kopīgas mūzikālas kompozīcijas, maksimāli pievēršot uzmanību katram dalībniekam un visu dalībnieku kopīgajam rezultātam. Sākot ar dinamiskiem ritmiem , līdz smalkai un izjustai sarunai, izmantojot dažādu pasaules tautu mūzikas instrumentus, ķermeni un balsi.

Šāds treniņš uzlabo sniegumu komandas vidē un sniedz iespēju noticēt milzīgajam komandas spēkam. Lai piedalītos komandas saliedēšanā nav nepieciešamas priekšzināšanas mūzikas instrumentu spēlē.

Komandas saliedēšanas pasākums ir vērtīgs gan darba kolektīvam, gan sporta komandām – visiem tiem, kas ikdienā darbojas grupā ar uzdevumu sasniegt vienotu mērķi. Izveidojot īpaši pielāgotu pieeju un darba gaitas specifiku, komandas saliedēšanas programma ir iespējama arī ļoti lielam cilvēku skaitam kā papildinājums cita pasākuma ietvaros, piemēram, sporta spēlēs, konferencēs, semināros, plenēros, nometnēs u.c.


Kolektīva saliedēšanas piedāvājuma izmaksas piemērojamas individuāli, ņemot vērā pasākuma specifiku un dalībnieku skaitu. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūgums zvanīt mums: tel. 29149777 vai rakstīt nilsilestudio@gmail.com.