Nila Īles mūzikas studija piedāvā IZGLĪTOJOŠU EKSKURSIJU RITMA UN SKAŅU PASAULĒ BĒRNUDĀRZA VECĀKAJĀM GRUPIŅĀM UN 1.-12. KLAŠU SKOLĒNIEM

Tas nozīmē izglītojošu, pusotras stundas garu programmu, kurā bērni gūst iemaņas ritmu pasaulē, iepazīst un izmēģina dažādu tautu mūzikas instrumentus (perkusijas), veido kopēju muzikālu kompozīciju.

Kas ir perkusijas:

Perkusijas ir mūzikas instruments, kas rada skaņu piesitot pie tā, pakratot, berzējot vai jebkādi citādāk izraisot vibrācijas. Perkusijas sevī ietver arī netradicionāla veida instrumentus kā piemēram  balsi, ķermeni, (dabā iegūtus materiālus) – riekstus , izkaltētus ķirbjus, kokus, akmeņus, ūdeni ,zirga pakavus utt.

Ko šī muzikālā ekskusija attīsta bērnos:

Koordinācijas spējas, uzdrošināšanos, ieklausīšanās prasmi, spēju sastrādāties komandā, ritma izjūtu, radošo fantāziju, iemaņas improvizācijā, intelektuālo domāšanu.

Kas ir Nils Īle:

Kopš 1990.gada Nils Īle nodarbojas ar perkusiju spēles tehniku. Šo gadu laikā Nils ir daudz ceļojis (Gambija, Gvineja, Senegala, Indija, Koreja, eiropas valstis, Krievija u.c.) un papildinājis savu spēles tehniku, kā arī pilnveidojs zināšanas un izpratni par ritma būtību un spēku pie pasaulē zināmiem meistariem. Nils Īle ir piedalījies starptautiskos festivālos, kā arī Baltijas mūzikas projektos. Sadarbojies ar daudziem māksliniekiem, kopīgi veidojot performances gan vizuālās mākslas, gan teātra un kino pasākumos.

Vairāku gadu garumā Nils Īle ir uzkrājis bagātu un radošu pieredzi strādājot ar skolas vecuma bērniem un pedagogiem sniedzot meistarklases, gan bērnu nometnēs, vispārizglītojošajās skolās, Orff mūzikas skolās, Montesori skolās, Yamaha mūzikas skolās te pat Latvijā un ārpus tās robežām, kā arī apmācot bērnus pats savā studijā mācot spēles tehnikas, kopā muzicējot un veidojot mūzikas instrumentus pašu rokām.

Nils Īle laika gaitā ir uzkrājis milzīgu mūzikas instrumentu (perkusiju) kolekciju, kas ar savu daudzveidību ieinteresē ne tikai zinātkāros bērnus, bet arī pieaugušos.

Ik vienā no mums dzīvo mūzikālas un radošas spējas, atliek tikai uzdrošināties tās atklāt!

Ekskursijas cena skolēnu grupām no 10 līdz 14 pers – 10EUR no pers.

Ekskursijas cena skolēnu grupām sākot no 15 pers – 7EUR no pers.

Ekskursija pēc iepriekšējas pieteikšanās:

sūtot e-pastu uz nilsilestudio@inbox.lv

vai zvanot pa tel. 29149777, 29767381

Studija atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā 106/108

Sociālie tīkli:

www.nilsilestudio.lv, / www.facebook.com/nilsilestudio

FOTO NO EKSKURSIJAS NILA ĪLES STUDIJĀ VARAT APLŪKOT ŠEIT


  
Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .